CZ Rozhovor 4.5; Kate Von K

8. march 2015 at 11:28 | Lin Vixen |  Rozhovory
,,Je mi 21, jsem z Hlučína, jmenuji se Kateřina ))) Baví mě úplně všechno a chtěla bych se naučit všechny věci na světě. Hroznou slabost mám pro své psy, labradora Taru a brabantíka Barňase. Strašně miluju jídlo. Mohla bych jíst furt a všechno a strašně moc. Chodím pořád s někým někde jíst, netěším se až se mi zpomalí metabolismus. Jinak každý den doučuju děti z prvního stupně, fotím, věnuju se svým psům, jezdím na koni, sportuju, vařím, peču nebo jsem na koncertech nebo v baru :D ''


Kontakt
Facebook: Kate Von K
Instagram: @kate.von.k
e-mail: kejtkubenka@gmail.com


-Ahoj Kate, když tak miluješ jídlo, vegetariánství, veganství. Jaký máš k tomu postoj?

Jednoduchý. Já toleruju jakýkoliv názor, dokud to nehraničí s fanatismem. Ať si každý dělá, co chce, jí co chce, ale ať mi to nevnucuje :) Jídlo si naopak nechám vnucovat ráda :D

-V čem by ses v budoucnu chtěla realizovat? Co by tě naplňovalo?

Momentálně mě hrozně baví focení, stát před objektivem a pracovat s kreativními lidmi. Bohužel toto nebude věčné, stát se může cokoliv, ztloustnu, udělaj se mi vrásky, whatever.. Takže tomu se věnuji aktivně spíš teď a snažím se z toho vytáhnout maximum a naplňuje mě to na maximum. Kromě focení hrozně miluju práci s dětmi a to už do budoucna vidím růžověji - tenhle rok si podávám přihlášku na vysokou školu do Olomouce, na pedagogiku pro 1. stupeň, tak třeba mi to vyjde a budu dělat to co mě baví, děti už nějaký ten pátek učím a zatím nemám tendence je zabít. A k tomu mít dva měsíce placenýho volna? Paráda. Do toho se chci stále věnovat zvířatům, pomáhat, být stále v kontaktu se zajímavýma lidma a mít radost ze života jako teď.

-Tak ať to vyjde! Kdy a jak jsi se vlastně dostala k fotomodelingu?

To začalo už odmala :D Já jsem hrozný extrovert a vždycky jsem byla. Nakrucovat se před foťákem, to bylo moje. A s postupem času jsem se nechávala fotit od profíků, abych si pohladila ego. Prvním větším focením, kde šlo o víc než jen srandu, bylo pro značku Black Heart pod taktovkou mojí kamarádky fotografky Edity, nějaký 4 roky zpátky. Možná víc, já mám s časem a přehledem o něm problém jak blázen :D Pak se to rozjelo a začalo nabalovat, nabídek na spolupráci příbývalo a šlo to jak po másle.

-Co říkají tví rodiče, nebo celkově okolí, na tetování a tunely?

Tunel mám od 14 a to vlastně nikdo neřešil. Mám velmi tolerantní rodiče VELMI. takže když v mých sedmnácti přišla první kérka, vůbec nebyli překvapení. S bábou to sice málem švihlo, ale teď před svojima sousedkama machruje, že má potetovanou vnučku. Moje okolí, kámoši, známí byli v pohodě. Věděli, že stejně by nemělo cenu mi cokoliv rozmlouvat nebo mě přesvědčovat, že budu na stáří ošklivá. Jo budu. Nikdo nebude v 70 krasavec. Ať už s kérkama nebo bez.

-Jak by vypadal tvůj ideální den?

Ráno vstanu brzo, venku bude slunko, vezmu psy a půjdu si zaběhat, vrátím se domů, dám si studenou sprchu, udělám si kafe, natáhnu nohy, přečtu pár stránek knihy, půjdu ke koním, vyjedu si s ním ven, pak přijdu domů, pozvu kamarády na oběd, uvařím jim, dáme si po obědě dvacet:D a pak vezmem kola nebo longy a půjdeme pojezdit nebo někam hlavně ven. pak se vrátím domů, ňuchňačka se psíkama a večer bych ráda šla do divadla a pak na víno do báááru )

-Kdy jsi začala jezdit na koni?

Úplně odmala, poprvé jsem seděla na koni dřív než jsem uměla chodit .))) První závody jsem jela v 8 mi letech. Teda "závody". hh. Na poníkovi. Sejmul mě na druhý překážce. pamatuju si to doteď.


-Jaký koncert byl tvým největším zážitkem?

Neumím popsat, který byl pro mě největším zážitkem, každý byl něčím skvělý. ) Ale za poslední dobu se mi hrozně líbil koncert Heart in hand. to mělo koule.

-Kdyby ses mohla setkat s jednou jakoukoliv osobou, s kým by to bylo a proč?

Andy Warhol. Geniální podivíni mě vždycky bavili. Navíc měl suprácký vlasy! :D


-To bude vše, děkuji za rozhovor!

No vůbec není zač! Aspoň jsem měla důvod otevřít si víno. :D


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama