16. listopadu, Aktuální informace

16. november 2014 at 15:01 | Lin Vixen |  Obecné informace blogu
Milí a vážení čtenáři!

Ráda bych ujasnila vše nové. Jak si někteří z vás, ti, co zde nepřestali chodit, všimli, tak už plné dva týdny je blog v naprostém chodu, opravdu se snažím. Ale přesto bych chtěla připomenout, že stále hledám výpomoc. Zda-li máte zájem s výpomocí na tomto blogu, přečtěte si, prosím, tento článek.

Dále bych pak chtěla požádat o vyplnění dotazníku, který jsem nedávno vytvořila zcela nový a s informacemi, které mi opravdu pomůžou, a pár zbytečných otázek jsem smazala. Vyplnit tento dotazník můžete na této stránce. Klidně jej můžete vyplnit i tehdy, když jste tu poprvé, i na prvním dojmu záleží :)

A ještě poslední dodatek, týká se vaší reakce na mé články. Tedy lépe řečeno nereakce. :D Samozřejmě, že nemusíte všechno komentovat jako posedlí, ale opravdu bych semtam uvítala nějakou odezvu, pokud se vám třeba článek líbí, nebo chcete víc článků na určité téma. Hodně mi to pomůže, a vy pak budete mít alespoň co číst :)

Taky jsem vytvořila kontaktní stránku na FB, najdete ji zde, tak můžete lajkovat, a při každém zveřejněném článku o něm budete hned vědět :)

To by bylo vše, děkuji za přečtení a vaši reakci!:D

Vaše adminka,
Lin Vixen
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement