CZ Rozhovor 3,8; Satoria

20. july 2014 at 17:10 | Lin Vixen |  Rozhovory

,,Je mi 22 let a pocházím z malého městečka - Letohradu, ale studuji na Karlově univerzitě v Praze a tak trávím většinu času tam. Baví mě především cestování, hudba, fotografování (jak stát před kamerou, tak i naopak), mám vlastní blog a poslední dobou jsem doslova posedlá fitness.''


Kontakt
Instagram: msatoriova


-Ahoj Satorio! Kam by ses ve světě nejraději podívala?

Tak momentálně mě nejvíc láká asi LA. Jak z osobních, tak profesionálních důvodů. Jinak bych se taky ráda podívala do Austrálie a nebo na Nový Zéland. To je takový můj nemalý sen.

-Máš nějaké cíle? Pokud ano, pochlubíš se nám s některými?

Jedním tím cílem je právě LA. Ráda bych se tam dostala a prosadila se v oblasti alternativního modelingu ale i blogování. Dalším cílem jsou asi pěkné viditelné břišáky. :D Jak říkám, stal se ze mě fitness junkie.

-Koho bys v životě chtěla potkat?

Kdyby ještě byla na živu, tak jednoznačně Audrey Hepburn. Její filmy naprosto zbožňuji. Ze žijících potom určitě (i když je to asi trochu klišé) Audrey Kitching, Hanna Beth nebo Ditu von Teese.

-Co posloucháš za hudbu?

Především post hardcore, rock, rock n roll... Kapel je hodně od klasik jako Mötley Crüe, přes Sleeping with Sirens a Memphis May Fire, po Bring Me the Horizon nebo Motionless In White. Opravdu dlouhý seznam.

-Jak by vypadal tvůj ideálně strávený den?

Asi ráno vstát a půl dne fotit, uvařit si nějakou mexickou nebo čínskou dobrotu k obědu s jednou osůbkou, kousek odpoledne někde na pláži s drinkem v ruce, chvilka v tetovacím studiu a večer na koncertě s přáteli a potom pár hodin někde na party. :)


-Kdy přibližně ses začala odlišovat vzhledem od ostatních?

Někdy během střední. Na konci prváku nebo ve druháku. :)

-V úvodu ses zmínila, že máš blog. Čeho se blog týká, o čem je?:)

No, v poslední době se mi trochu zasekl kvůli problémům se kterými se stránka poslední půlrok potýká, ale jinak je v podstatě o módě, různých věcech a lidech, kteří mě zrovna inspirují a také o focení. :)

-Jaká vlastnost se ti nelíbí na sobě samé?

Ups... občas dokážu být dost netrpělivá.

-Máš nějaké body modifikace? Nebo máš nějaké v plánu?

Zatím mám jen dvě tetování.... v hlavě mám už nějakou dobu asi další 4. Jakmile budou peníze, tak na ně přijde řada. Chtěla jsem jedno přidat do sbírky i tady v Glasgow, ale umělec od kterého jsem si ho přála, je na půl roku obsazený. Možná příště. :(

-To bude vše, děkuji moc za rozhovor!

Já děkuji Tobě! :)


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement