Barevné pastely na vlasy

13. july 2014 at 23:55 | Charlotte Spoiled |  Vlasy
Pro dnešek bych se chtěla věnovat pastelovým křídám do vlasů, které lze sehnat na pastelovebarvy.cz takže pokud vás to zajímá, čtěte celý článek:)
http://www.pastelovebarvy.cz/images/banner/1.jpg


V čem jsou tak úžasné? řekla bych, že hlavně v tom, jak rychle lze měnit všemožné odstíny od modré, přes zelenou až například po rúžovou v krátkém časovém rozmezí. Podle mě jsou na léto přímo tvořené, jelikož jsou různé festivaly a myslím, že se to na takové akce hodí. Navíc barvy podle stránek vydrží dvě, tři umytí, ale já bych řekla, že snadno barvu dostanete z vlasů, když si několikrát napěníte šampón ve vlasech a pak omyjete a několikrát to prostě zopakujete. Navíc tyto barvy chytají i na tmavé vlasy, což si myslím, že je výhodou. Samozřejmě, že co nejsvětlejší vlasy, tím více možností je, a hlavně na světlé vlasy jde jakýkoli odstín (bílá,žlutá a tak) Navíc barvy neničí vlasy, ale musím podotknout, že pokud má někdo vlasy zničené, těm vlasům to moc nepomůže, ale co si budeme povídat, lepší než permanentky a tak. Tyhle barvy by mohli hodně pomoci slečnám ale i klukům, kterým doma rodiče výrazné barvy na vlasech nepovolují a vůbec si nedokáží představit, že by si jejich dítě obarvilo vlasy. Myslím, že pokud budou vědět, že se to zcela vymeje skoro hned, mohlo by to snad projít každému, navíc cena není zas tak hrozná, myslím že 350 korun stojí 24 kusový set všech možných barev. Navíc na stránkách naleznete všemožné inspirace jak vlasy pastely nabarvit. Můžete si zkusit techniky jako je ombre, melíry, různé barevné kreace, prostě fantazii se meze nekladou. Barvy jsou naprosto zdravotně nezávadné, neobsahují chemii, je to snimi bezpečné. A navíc, pro milovníky svých mazlíčků jedinečná možnost barvičky použít i na vašeho mazlíčka, protože jim to opravdu neuškodí. Navíc co jsem tak četla, tak je zřejmé, že barvičky ve vodě pouští a asi není nejvhodnější snimi lést do bazénu, ale když zmoknete, možná tak v pravděpodobnosti, že budete mít světlé oblečení, vám pár barevných kapek na oblečení přistane, ale tak takové zkušeností mnozí mají i s tužidly. Teď bych se jen zeptala, máte s barevnými pastely nějaké zkušenosti? dobré nebo špatné? Vaše názory nás zajímají. Na konec lze podotknout jak jednoduché je práce s barvami. Barvy se nanáší na mokré vlasy, které po nanesení barvy vysušíte, přežehlíte žehličkou aby barva držela a nakonec přestříkáte lakem pro lepší fixaci. Tyto barvy vám také pomůžou udělat větší objem vlasů. Takže bych řekla, že je to jasná volba ne?:D použít se dají i pastely z papírnictví, ale na ty bych moc nespoléhala, jsou udělané trochu jinak, a opravdu vlasům asi dokáží i uškodit, Takže bych si spíše připlatila pár korun. Každopádně na tyhle pastely jsem slyšela mnoho skvělých ohlasů a tak myslím, že bude lídí spokojených více a více.
http://www.pastelovebarvy.cz/images/banner/6.jpg
 

2 people judged this article.

Comments

1 Mell Mell | 14. july 2014 at 16:18 | React

Mazlíčka bychs tím vážně nebarvila, chudáka. Ostatně barvy jsou v pohodě. Chytly mi na tmavě hnědou, většina vydržela 2 nebo 3 umytí (záleží jak silnou vrstvu dáš,na struktuře vlasu, konkrétní barvě a prý i na šamponu). Ve vlhku jsem měla fialovou a pouštěla mi jenom trošičku, ale na bílým oblečení to bude vidět víc než na tmavým.
Jinak jsem spokojená, žádná alerg. reakce se neobjevila. A na otestování jak by vám barva slušela nebo na oživení účesu/vlasů fajn

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement