CZ Rozhovor 3.1; Bagr

29. may 2014 at 12:44 | Lin Vixen |  Rozhovory
,,Takže jmenuji se Hanka , bydlim v jedné vesničce cca 25 km od Plzně směr Domažlice. Je mi 18 let a dostudovala jsem obor kadeřník, kterému se dále věnuji i profesně. Miluju focení,extravaganci, líčení , úpravu fotek , kadeřničinu , svého chlapáka .... Co naopak nemam ráda je falešné lidi, dětinské lidi a vlastně lidi celkem málo kdo mi sedne a jen tak si s někym nerozumim. Asi je někde chyba.''

Kontakt
Osobní fb:Hany Bagr

-Ahoj Hanko, proč máš přezdívku Bagr?

Takže ahoj vlastně ani sama nevím ale drží se mě to a vždy když se mě nekdo zeptá odpovím tak se na mě podívej :D

-To je vtipné :D Co tě inspirovalo k tomu, abys začla fotit, obvzlášť extravaganci?

To je taky tak nějak záhada ale už od dětství jsem byla kreativní.Už od doby co jsem dostala první "lepší" kompaktní foták jsem fotila kravinky ala veci z blízka" pak mě to chytlo víc pak jsem dostala zdcadlovku a už to šlo tak nějak samo našla jsem sama sebe. Každej máme v sobě kus perverznosti , extravagance a obscénnosti ale málo kdo to dává najevo. Nebo každej má svoje jak to ukázat. Já to vyjadřuju fotkama. Každá moje fotka je originál a každá má svuj přiběh. Je to kus mě :). Prostě focením ukazuji co je ve mě. :)

-Je nějaká barva, kterou tvé vlasy nevyzkoušely? Jaká barva vlasů ti nejvíce vyhovuje?

Tak troufnu si říct že mé vlasy okusily už uplně všecky barvy :) ..... Nejlepe se ale cítím ve zrzavé, růžové a modré:)

-Co si myslíš o vegetariánství/veganství?

Nejsem vegetarián ani vegan nikdy nebudu. Celej život jsem jedla maso, a jíst budu. Přijde mi to ted spíš jak nějakej trend být vegan protožeje jich najednou nějak moc ale co každej at si jí co chce. :)

-Máš nějaké tetování? Nebo chtěla bys do budoucna?

Tetování ještě nemám. Je to jen z důvodu že si pořád nejsem jistá od koho protože když už budu mít tetování tak musí být perfektní a hlavně potřebuju pořádnej návrh. Přece jen to budu mít celej život:)

-Chtěla bys být někdy slavná?

Myslím že na sláve není nic špatnýho když je zasloužená. Je ale pravda že sláva s lidma udělá dost ( myšleno v negativním). Chtěla bych aby se o mě vedělo ale né aby mě řešily. Nechtěla bych být slavná proto protože bych se musela uchlastat nebo ufetovat k smrti ( takžhle umírají ti nejlepší :D) takže tak.

-Máš nějaký vzor nebo nějakou inspiraci?

Vzorů mám spoustu ale mezi hlavní patří hlavně fotograf Jan Saudek co se fotek týká. Jinak nejvíc se snažím inspirovat sama sebou. Dál mezi mé oblíbené patří především Marilyn Manson , Yo-Landi , Dita von Tesse a spousta dalších :)

-Chtěla by ses celý život věnovat kadeřnitví?

Chtěla bych spojit vše v jedno to by pak pro mě nebyla jen práce ale i koníček. Spojit učesovou tvorbu , líčení a fotografii už nic jinýho bych nepotřebovala :) Dělala bych vše, co miluji.

-Kdybys měla jedno přání, co by sis přála?

Aby si byli všichni rovni.

-Děkuji ti za rozhovor :)

Já děkuji tobě :)

Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement