CZ Rozhovor 3.0; Koralin-e

28. may 2014 at 12:56 | Lin Vixen |  Rozhovory

,,Jmenuji se Karolína, je mi 17, jsem z Plzně, jsem vegan a mojí velkou závislostí je posilování. Učím se kadeřnicí, miluju hudbu, četbu, tumblr, kérky, koncerty, zdravé jídlo, blogování.''

Kontakt
FB Fanpage:Koralin-e


-Ahoj Koraline, jsi ráda, že studuješ kadeřnici? Kdybys mohla znova si zvolit, šla bys na stejný obor?

Ahoj. Ano, protože jsem to chtěla dělat od malička a moc dobře si pamatuji moment, kdy se nás v první třídě ptali, čím bychom chtěli být a já už v té době měla jasno a vydrželo mi to :D Baví mě to a moc :)

-Takže předpokládám, že bys chtěla být kadeřnicí. Na plný úvazek, nebo by ses chtěla ještě něčemu věnovat v budoucnu?

Tak určitě bych jí chtěla být, ale zároveň mám ještě svoje tajné sny a chtěla bych se kromě kadeřničiny věnovat i trochu jiným věcem :)

-Kdy ses stala vegankou? Co tě k tomu přivedlo?

Přibližně někdy v lednu 2013. Bývala jsem půl rok před tím dost často nemocná, unavená a celkově bez života. V lednu jsem pak byla tři týdny doma nemocná a začala jsem si to tom něco zjišťovat a tak se to stalo :D Poprvé jsem o tom slyšela v souvislosti s Emilií Autumn, pak se jedna moje "internetová kamarádka" stala vegankou a mě to donutilo se nad tím trochu více zamyslet :) Na blogu mám o tom podrobnější článek.

-Nechybí ti někdy maso, či mléčné výrobky?

Vlastně mi maso nikdy moc nechutnalo a jako malá jsem ho odmítala, někdy v 14 jsem ho přestala jíst. Mléčné výrobky jsem měla třeba naopak ráda, sýry a podobně a musím říct, že jsem si v lednu myslela, že to nezvládnu, že mi to bude hodně chybět, ale ne. Nechybí mi a díky veganství jsem objevila spoustu nových a lepších chutí.

-Jaké barvy jsi už vystřídala na svých vlasech, a proč jsi zůstala u modré?

Černou, zrzavou, oranžovou, červenou, zelenou (ne celou), růžovou (různé odstíny) - tu jsem měla skoro dva roky. Pak mi trochu přeskočilo a obarvila jsem se na hnědo, strašně rychle se to vymylo a připadala jsem si strašně divně, jako bych to nebyla já. Po dvou týdnech hnědé jsem opět stahovala a šla na fialovo, pak fialovo-modro až jsem zůstala u modré. Tak nějak se mi zalíbila, ale už teď zase uvažuji, že až mi narostou vlasy, tak si dám hnědou nebo svojí přírodní. Ale na to je ještě čas :D

-Co posloucháš za hudbu? Účastníš se nějakých festivalů nebo koncertů?

Poslouchám téměř všechno. Mám vždycky nějaké období. A vždy mi zůstané pár kapel z mých období a nejvíce jich je asi z toho gothického - Joy Division, The sisters of Mercy. Je toho strašně moc a kdybych to měla vše jmenovat, tak bych jistě na spoustu zapomněla. Jinak v poslední době nejvíce poslouchám dost různé kapely, které se nejsou ani podobné :D a to- The XX, BMTH, Paramore, Our last night, Alter Bridge, Sunshine, No chance of Recovery a Devil sold his soul. Na koncerty chodím ráda, ale málokdy je někde nějaká kapela, kterou poslouchám. Na festivaly jezdím taky jen kvůli určitým kapelám, ale letos jsem nikde nebyla. Příští rok se chystám na Fluff fest.

-Které místo na světě bys někdy chtěla navštívit?

Tak moc ráda bych toho procestovala, co nejvíce, s rodiči jsme nikam moc nejezdili, ale zatím je mým snem jen Berlín, Anglie, Irsko, Francie.

-Chtěla bys být slavná nebo nechtěla? A proč?

Asi nechtěla, nějak mě tohle neláká ani nikdy nelákalo :)

-Máš nějaký vzor?

Žádný konkrétní nemám, ale hodně se inspiruji na tumblr a podobně. Sleduji tam spoustu fitness blogů, takže na zdi mám vždycky spousty vypracovaných slečen, kérek, zajímavých lidí atp. Což mě inspiruje samozřejmě :)

-A kontrolní,poslední otázka!:D Zcela klíčová. Máš už nakoupené dárky na Vánoce? A nakupuješ na poslední chvíli, nebo jsi typ, co to má co nejdříve hotové?

Vždycky jsem byla typ, co nakupoval dárky už od října, ale letos mi to nějak nevyšlo. Mám sotva polovinu a nestíhám. Před Vánoci chtějí ještě všichni ostřihat a obarvit, je to šílené. Zítra mám taky práci a ještě 3 další lidi v týdnu a příští víkend bych chtěla péct, takže vůbec netuším, kdy to všechno dokoupím :D

-Mám to tak stejně:D Děkuji ti za rozhovor:)

Taky děkuji:)


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement