CZ Rozhovor 2.9; Lily Smitten

27. may 2014 at 10:56 | Lin Vixen |  Rozhovory
,,Mé jméno je Lily je mi 22 let a pocházím z české republiky, bydlím v jednom malém městečku jménem Bruntál.Ráda pracuji s grafikou na pc, kreslím, navrhuji tetování (v brzké době bych se chtěla stát taterkou), vyrábím panenky Scary Lily Dolls. Všechny moje práce najdete na mém officiálním facebooku. Ráda se také zajímám o módu,umění. Jsem sama sebou a mám svůj styl. Věnuji se jízdě na longboardu cca 1 rok, rozhodně je to sport, kterého se jen tak nevzdám, bezvadně se na něm relaxuje a člověk může aspoň nachvíli vypnout a nic neřešit. Poslouchám především Punk-Rock, ale líbí se mi také Britský pop-rock, drum & bass. Mám strach ze tmy, vrán a šašků haha.''

Kontakt
Instagram: Lily Smitten
FB Fanpage: Lily Smitten
- Ahoj Lily, jak dlouho už se zabýváš navrhováním tetování?
Ahoj. Je to cca 2 roky co jsem s tím začala. Inspirovala jsem se stránkou tumblr kde je spousta návrhů a potetovaných lidí. V prní řadě jsem si navrhovala tetování jen tak sama pro sebe, když jsem se do toho vžila více napadlo mne začít dělat něco proto, abych se stala taterkou. Není to samozřejmě nic lehkého. Určitě né každý s tím může začít. Jedná se o umění které je časově a nápaditě náročné. Jak říkám snažím se stále zdokonalovat, abych mohla už příští léto tetovat. :)
- Ty sama máš tetování? Pokud ano, nevadí to třeba tvým rodičům?
Ano tetování mám a rodičům to opravdu nevadí. Samozřejmě ze začátku to byl šok, ale já byla vždy takové to překvápko, když jsem třeba poprvé ve 14 přišla s pearcingem v obočí a pak to pokračovalo a pokračovalo, takže jsou teoreticky zvyklí hehe.
- Jakou školu jsi vystudovala?
Chodila jsem na Kadeřnici.
- Máš nějaký idol nebo někoho, ke komu vzhlížíš?
Už od malička zbožnuji Christinu Aguileru i díky ní jsem si poprvé obarvila vlasy na blond a to mi bylo 13 haha. Zbožňuji její hlas to jaká je okouzlující. Když jsem byla malá ,měla jsem nespočetnou sbírku plakátu, výstřižků. Teď když už jsem dospělá mám na zdi její jeden velký obraz a sbírám už jen parfémy, které mi voní od ní všechny.
- Co ráda posloucháš?
Poslouchám především Punk-Rock, ale nebráním se relaxačnímu drum & bass nebo Britský pop-rock např: The Kooks, The Neighbourhood. Oblíbených kapel mám spousty, ale ty TOP jsou : Blink 182, Bring Me The Horizon, The Paranoid, Falling In Reverse, Sum 41, NEW FOUND GLORY .. atd atd, ale líbí se mi třeba i Lana Del Rey :)
- Jezdíš na koncerty? Ze kterého máš nejlepší zážitek?
Hehe jezdila bych moc ráda, ale kapely, co zbožnuji, sem moc nejezdí a do zahraničí jsem ještě na koncert nejela. Jo, ale přiznám se byla jsem na Tokio Hotel v Ostravě :D to, když ještě byla tá TH mánie, ale zážitek byl fajn :)
- Věříš na něco?
Ano, na jednorožce, haha.
- Kdyby sis mohla přát jakoukoliv jednu věc, co by to bylo?
Abych se svým přítelem zůstala po zbytek mého života.
- Cestuješ ráda? Kam by ses někdy chtěla určitě dostat?
Ano cestování miluji. Určitě chci navštívit : Hollywood, New York, London, Paris !
- Děkuju za rozhovor :3

I já děkuji, že sis na mě udělala čas. xoxo


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement