CZ Rozhovor 2.4; Dewii

22. may 2014 at 13:49 | Lin Vixen |  Rozhovory
,,Jmenuji se Karolína, ale většina lidí mě zná pod přezdívkou Dewii :) Táhne mi na 21 let a bydlím v Plzni, kde studuji sociologii na Západočeské univerzitě. Největším koníčkem pro mě je zdravá strava, veganství, koncerty, čtení a posilování. ''

Kontakt
Facebook page:Dewii

-Ahoj Dewii. Ráda chodíš na koncerty, na který nikdy nezapomeneš? Který byl pro tebe největším zážitkem a proč?

Ahoj, nikdy nevím, který koncert se pro mě stane nezapomenutelný a chodím na ně moc ráda, i na kapely, které třeba až tak neposlouchám. Jednou za čas prostě živou hudbu potřebuju. Největším zážitkem pro měl byl letošní Fluff fest, sice bylo příšerné vedro, ale hrozně moc jsem si ho užila a vůbec se mi odtamtud nechtělo odjíždět.

-Máš nějaký vzor?

Vzor žádný nemám, snažím se řídit sama sebou. Ale co se týče například oblékání, tak si samozřejmě beru inspiraci od několika lidí :)

-Například? :)

Většinou jde o náhodnou inspiraci z tumblr, popřípadě z instagramu :)

-Jaké barvy na vlasy jsi už vystřídala, a s jakýma jsi byla nejvíc spokojená?

Posledních pár let jsem byla černovláska a do toho si jen různě barvila ofinu/patku a vyzkoušela jsem modrou, růžovou, fialovou a červenou. Nejraději jsem měla modrou, proto když jsem měnila barvu, tak pro mě byla jasná volba modrá.

-Čím by ses chtěla v budoucnu živit?

Mám několik vizí. Klidně bych po škole chtěla zůstat v akademickém prostředí a vyučovat na VŠ. Ale větším snem je pro mě šířit nějakým způsobem osvětu co se týče veganství, třeba skrze přednášky na školách (á la český Gary Yourofsky :D) nebo dělat třeba v nějaké neziskovce. A poslední vize je útulná vegan kavárna s koutkem zdravé výživy a místností, kde by byly přednášky na různá témata, promítaly se filmy, apod. :)

-Pěkné a originální :) Věříš v něco?

Děkuju:) Jsem celkem pesimista, v nic nevěřím.

-Všimla jsem si,že jsi byla na titulce jednoho časopisu. Byl to rozhovor nebo jen focení? A byla to tvá první zkušenost, nebo jich máš už více?

Bylo to jen focení :) S časopisem to byla moje první zkušenost, ale jinak fotím už pár let :)

-A jak to probíhá? Jdeš na nějaký casting nebo tě osloví sám časopis?

Moje známá se zná s fotografem, který fotí slečny do tohoto časopisu a zeptala se, jestli bych neměla zájem, což jsem samozřejmě měla, tak dala můj kontakt fotografovi.

-Kdybys měla popsat svou povahu třemi slovy, jaká slova by to byla?

Nejistá, naslouchavá a taky jsem dost perfekcionalistka :)

-Kdyby sis mohla přát jedno přání, co by to bylo?

Kdyby to mělo být nějaké soukromé přání, tak začít být spokojená sama se sebou a přestat být tak nejistá. Neosobní přání by se týkalo zvířat - zrušit všechny velkochovy, kožešinové farmy, cirkusy a další zařízení, kde týrají zvířata.

-Tak snad se ti tvá přání splní :) Děkuju moc za rozhovor:)

Já děkuji:)


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
 

1 person judged this article.

Comments

1 BeeDee BeeDee | Web | 23. may 2014 at 20:24 | React

fakt boží vlasy :3 =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement