CZ Rozhovor 2.2; Ni Skittles

20. may 2014 at 15:11 | Lin Vixen |  Rozhovory
,,Ok, takže, jmenuju se Nikola a je mi 17. Jsem z Plzně a studuju obor kadeřnice:). Netajím se obrovskou závislostí na hudbě a to hlavně na Marilynovi Mansonovi, Motionless in White, Řezníkovi, SWD a Mötley Crüe. Nemám ráda povrchnost a když mi někdo do něčeho nutí nebo kecá:D A na závěr bych ráda zmínila, že jsem vegetarián:).''
Rozhovor v celém článku!

Kontakt
Facebook: Ni Skittles

-Ahoj, v úvodu píšeš, že jsi vegetarián. Jak jsi se k tomu dostala? Jsi odjakživa, nebo jen chvíli?

Tak jen chvíli, protože nikdy jsem nevěděla, co se ve skutečnosti na jatkách děje.. Jsem vegetarián teprv půl roku a přivedla mě k tomu kamarádka, která mi řekla, ať si pustím jeden dokument (Pozemšťané). Po probrečených dvou hodinách jsem se rozhodla, že tohle už podporovat nebudu a stala jsem se vegetariánem radikálně - ze dne na den:D.

-To tě obdivuju :D Asi bych se nikdy nevzdala masa:(:DCo si myslíš o veganství?

Děkuji:D Taky jsem si vždycky říkala že bych to nikdy nedala ale ten dokument mě opravdu "nakopnul". Veganství, no, takže já bych vegan byla fakt ráda ale mamka už nemohla rozdýchat to, že jsem vegetarián, natož abych byla hned vegan:D. Ale určitě jednou časem na veganství přejít hodlám:).

-Nepřijde ti, že se tím hodně ochudíš o různé složky jídla, které jsou pro tvoje tělo zdravé?

Myslím že ne, vše se dá nahradit. Navíc v mase toho není tolik zdravého kolik si vvětšina lidí myslí:). Třeba mnohem víc železa je v zelené zelenině (špenát,brokolice..). A co se bílkovin týká tak ty nahrazuju tzv. "Šmakounem" což je čistá bílkovina a nebo Sójou:).

-Dobrá :) Baví tě obor kadeřnice? Nebo bys šla někam jinam?

Tak ze začátku jsem uvažovala o přechodu protože si na mě Mistrová zasedla (barevné vlasy a extravagance není nic pro ní:D). Ale teď když už jsem v druháku, tak mě stříhat strašně baví a už bych nepřestoupila:).

-Líbí se ti tetování? A máš nějaké?

Tetování úplně miluju! Nejradši bych se potetovala úplně celá:D. Ale za rok plánuju jen stehna. Motiv už mám takže si stačí počkat:). A v prosinci možná půjdu jen na nějaké menší, třeba zápěstí nebo tak:).

-A když bys chtěla být celá potetovaná, tak proč jen stehna a něco malého?

Protože mamka je zásadně proti tetování. Prostě jí nemůžu vysvětlit, že je to moje tělo a že chci aby vypadalo podle mých představ.. takže jsem ráda že jsem přemluvila zatím jen na tohle.

-Kdybys měla jedno přání, co by sis přála?

Jen jedno? Tak to bude dost těžký.. protože já mam hrozně snů.. Ale udělám to chytře, chtěla bych být opravdu hodně nechutně bohatá abych si to ostatní mohla zaplatit:D

-To je správný přístup!!:D Jaké styly se ti líbí, nebo jakému se snažíš podobat?

Tak samozřejmě že miluju výstřední styly jako je třeba Gothic, Rockabilly, Classcore nebo i Grunge, ale myslím že se nepodobám ani jednomu.. jsem taková "slátanina" nosím věci co se mi líbí a neškatulkuju se do žádnýho stylu:). Ale dřív jsem se považovala za emo:D. Téhle éře říkám "emo mládí" protože to bylo když mi bylo 13-15:D Sice je mi 16, takže to není tak dlouho, ale já to vždy popisuju jako emo mládí:D.

-Kdy a jak sis poprvé obarvila vlasy?

Tak když nepočítám ty nudné tmavě hnědé, černé nebo modro-černé tak to bylo ve 14ti. Odbarvila jsem si patku a pak jí dala na svítivě zelenou.. od té doby jsem to sřídala. Na patce jsem měla úplně všechny barvy, ale pak jsem měla růžovou a ta mi na patce zůstala dlouho:).

-Čím bys se v dospělosti chtěla živit?

Bavilo by mě dost věcí. Kromě stříhání by mě bavilo třeba tetovat nebo prodávat v obchodě s hudbou a s hudebníma tričkama:). Takže když mi nevyjde kadeřničení, chci sehnat nějaký takový obchod kde by mě chtěli:D:).

-Tak ať ti to vyjde :) Děkuji moc za rozhovor :3

Já děkuju!:))


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement