CZ Rozhovor 1.7; Evzuu

15. may 2014 at 13:49 | Lin Vixen |  Rozhovory
Někdo se mi ozval, že by si rád přečetl rozhovor s touto slečnou. Tak snad budete spokojeni:)
,,Jsem Evzuu. V září mi bude 18 let, pocházím z Kroměříže, ale kvůli škole se nacházím ve Jihomoravském kraji. Mým velkým koníčkem je líčení pak blogování, natáčení, fotografování a no zkrátka je toho hodně.
Mám ráda zvířata, ale ze všech nejvíc mého králička Edáčka.

Jinak nemám ráda povrchní lidi, co si hned myslí, že jsou lepší než ty, aniž by tě poznali. Tohle je asi takové shrnutí mé osoby. :)''

Kontakt
Email: bzicek@email.cz

-Ahoj, viděla jsem některé tvé fotky. Moc pěkné. Jak dlouho fotíš?

Moc děkuji. Focením se tak moc dlouho nezabývám, to spíše líčením. Vlastně kvůli líčení zkouším fotit, aby když někoho nalíčím, tak mu mohla rovnou udělat i nějaké hezké fotografie.

-Kdo tě k tomu líčení navedl, a odkud bereš inspiraci?

K líčení mě dovedl internet :D Strašně se mi líbilo, když někdo líčil na youtube a tak jsem to chtěla zkusit taky. Z ničeho nic jsem začala experimentovat a líčila jsem různé lebky a vrylo se mi to doslova pod kůži a tak jsem s líčením a maskérstvím pokračovala..
Inspiraci vidím hlavně v té osobě, kterou zrovna líčím (co má na sobě a jak na mě působí) a pokud jse o mě nebo o líčení na focení, tak si většinou zadám nějaké téma a zkouším podle toho něco nalíčit.

-Na jakou školu chodíš?

Kosmetické služby.
Šla jsem na Kosmetičku s přesvědčením, že mě obor bude bavit, že bude plný toho co mě zajímá a něco se přiučím, bohužel opak je pravdou. Určitě to znáte, když máte nějakou představu a nakonec vás vše naprosto zklame.. tak já to mám s tímto oborem. No co nezbývá nic jiného, než školu přetrpět a pak pokud možno udělat co nejvíce kurzů s tím co mě doopravdy bude bavit a to líčení a maskérství.. :)

-A v čem tě ta škola zklamala?

Tento obor je zkrátka zaměřen na masáže obličeje.. čištění.. manikúra.. pedikúra.. a to zkrátka není ta moje idealistická představa. Nedělalo by mi problém se tímto živit, ale líčení je v tomto oboru hrozně málo a nic nového se nepřiučím. Navíc v této škole nejde o to jestli něco děláte dobře, ale na to jak dobře se učíte a jak jste učitelům sympatický.

-Jakou zemi bys nejradši někdy navštívila?

Mým snem je Kanada! Hlavně proto, že se mi tam odstehovala má kamarádka z dětství.. :) Vždy když přijede zpátky do České republiky, tak jí jen tiše závidím. Dokázala bych si představit tam i žít.

-Jaké zvíře máš nejradši?

Dříve jsem si libovala v koních.. Čím jsem starší a na koně nemám čas, tak se to přeměnilo v malého ušáka (králíčka), který se vměstná kamkoliv.

-Co posloucháš za hudbu?

Mám ráda hlavně tvrdší hudbu (hardcore, Punk..) ale libuji si i v pop punku. Samozřejmě poslechnu hlavně to co mě zaujme, ať už je to jakýkoliv styl.

-Jaké styly se ti líbí? Ať už módní nebo lifestyle.

Když mi bylo tak 14-15let, tak velkou inspirací mi byl styl scene.. teď už jen to co uvidím a zalíbí se mi, tak se tím zkusím trošku inspirovat.. Poslední dobou mě zaujmul Vintage a Indie scene.

-Kdybys měla jedno přání, co by sis přála?

Wau, tak to je hodně těžká otázka, ale asi další tři navíc.. :D a kdyby to nešlo, tak bych se asi zblaznila nad přemýšlením. :D Možná asi to, aby celá moje rodina a všichni, co mám ráda byli šťastní.

-To bude vše. Děkuji za rozhovor:)

Já moc děkuji :) Snad jsem zaujala a rozhovor se líbil.


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement