CZ Rozhovor 1.2; Adriana Bizzare

10. may 2014 at 18:21 | Lin Vixen |  Rozhovory
,,Jiná, divná, přehnaná...tak mě nazývají ostatní...já osobně si myslím,že jsem uplně normální holka,jen se zálibou v tělesných modifikacích. Jinak bydlím v Mladé Boleslavi a je mi, bohužel, 21 let.''

Takto se nám představila krásná slečna, se kterou rozhovor najdete v celém článku:)

Kontakt

-Ahoj Adriano, jsem ráda, žes souhlasila s rozhovorem. Proč jsi v úvodu napsala, ,,bohužel'' že je ti 21?

Připadám si stará.. nejhezčí roky už mám za sebou.. Zlatých 17, to je nejlepší věk:D

-Vždyť 21 je taky super:D Proč je to nejlepší věk?

Nemusíš nic řešit, žádny stresy, nic... Jsi před prahem dospělosti, všechny všci děláš radši, protože to máš ještě
,,zakázaný'' a tak.. :D

-Aha:D Kolik máš body modifikací? A máš ještě nějaké v plánu?

Tak tohle bude na dýl :D strašně jsem se zamilovala do tetování, která v tuhle chvli již nepočítám,ale už budu někde kolem 20,možná víc...pak samozřejmě piercingy, z kterých jsem již trochu vyrostla,ale těch jsem měla dohromady taky něco kolem 20 (ted mi zbyl jen septum,2x propíchlej jazyk) a dva dermálky. plánuju toho ještě hodně, alespon co se týká tetování,chci být jednou celá :) jinak ještě asi 7 dermálů, zpravit uši a znovu roztáhnout, podkožní implantáty a jednou se snad dostanu i ke scarifikaci, mám před sebou ještě dlouhu cestu :D

-Nebojíš se té scarifikace? A co na to tvoje okolí, třeba rodiče?

nebojím,když jsme byla menší měla jsem problémy se sebepoškozováním.. okolí si už relativně zvyklo, snažím s epohybovat s emezi lidmi jen co to jde, ale nepříjemným pohledům a komentářům se nevyhnu...pořád je ještě dost lidí, co si myslí, že tetování je jen pro muže a nebo kriminálníky,popř. ženy živící se svým tělem... ale naštěst jsou i kladné ohlasy :) Rodiče? zpočátku to bylo v pořádku, co se týká vlasů a piercingů, nikdy mi nic nezakazovali :) na tetování si tedy zvykají pomalu a špatně, protože moje maminka měla jiné představy o tom jak bude její dcerka vypadat... chce to čas, ale myslím,že mě budou časem brát takovou jaká jsem:)

-Co děláš za školu, popřípadě práci?

Střední školu jsem před pár lety relativně úspěšně dokončila, v současné době pracuju na lince u jedné nejmenované firmy vyrábějící díly do aut... se svým vzhledem a minimální tolerancí zaměstnavatelů nemám vlastně ani jinou možnost.

-Když máš takové problémy kvůli toho vzhledu, nepřemýšlela jsi někdy o změně ,,k normálnímu''?

spousta lidí se mě na to ptalo, ale odpověd bude vždy stejná- člověk má jen jeden život, tak ho chci prožít podle svého a ne podle ostatních :) omezovat se kvůli cizím lidem, kteří mi můžou být ukradení? rozhodně ne :)

-To je dobře, alespoň jeden, co si stojí za svým :3 Co je tvým snem?

Mým snem? no jednou bych byla ráda, kdyby se zrušil chov kožešinových zvířat, zvýšily tresty za týrání spousta dalších věcí týkající se zvřat :) Ale jinak bych se ráda stala alespon trochu známou, třeba fotit pro SG nebo nějaký obchod s alternativní modou :) Jinak moc snů nemám, snažim se stát nohama aspon trochu na zemi :)

-Máš nějaký vzor? Nebo alespoň ,ideál'?

Vzor? to říct nemůžu, ale vždycky jsem obdivovala alespoň ze scene holek I Spy Sarah a Myriam Sater kvůli vlasům.. jinak Felice Fawn a Monami Frost :)

-Tvoje oblíbená hudba?

Nemam problém skoro s žádnou hudbou, ale když už tak jedu na punkový festivaly,jinak poslouchám rock, metal a tak...přítel mě ted už nějakou dobu učí na rap....ale jnak uplně vyhraněný styl nemám :)

-Dobře, děkuji za zajímavý rozhovor:))

Za málo,spíš já děkuju:)


Fotogalerie:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

 

1 person judged this article.

Comments

1 nina nina | 11. may 2014 at 22:06 | React

Je mi hrozne sympaticka^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement