Pin-up

15. april 2014 at 21:31 | Lin Vixen
O co se vlastně jedná v pin up?

Pin-up girl nebo pin-up model (z angl. dívka přišpendlená na vývěsce) je modelka, která pózuje na masově produkovaných atraktivně vypadajících fotografiích (nejčastěji zobrazována na plakátech - tzv. posterech, nebo na stránkách nástěnných kalendářů), které jsou součástí tzv. pop kultury. Termín pin-up je používán i pro ilustrované nebo kreslené obrázky, které jsou často tvořeny emulací fotografií.
Tematicky jsou fotografie pin-up zaměřené na neformální vyobrazení, které nemá za cíl nevyžádaný portrét modelu s jeho charakterovými vlastnostmi, prezentovat uměleckou myšlenku, nýbrž má buď propagovat zboží, nebo poskytnout prezentaci atraktivního sex symbolu glamour modelky nebo herečky zajímavé pro co nejširší masu konzumentů. Podobně jako v jiných směrech pop-kultury je trvanlivost atraktivity zobrazení pin-up obrázků sezónní, rychle zastarává a je často obměňována novými tvářemi.


I have decided that I either want to be a pin up girl or a deranged Alice for Halloween!(;
Every pinup vixen needs a full stock of MANIC PANIC Raven hair dye in her vanity for keeping up those glossy black locks! http://www.manicpanic.biz/store/c/85-Classic-High-Voltage-Cream-Formula-Hair-Color.aspx
All American Pin-up girl - could make a stool for this....might have to change it a little more top or something maybe
pin up girl*****Another one of Ryan's weaknesses (Pin up style with tattoos)
And these clothes are the reason I want to get in shape. Look at those gams! And all I have are stubs! D:http://www.mahogany.com.br/blog/como-fazer-estilo-pin-up/ CAN I JUST HAVE THIS? Hair color, bow, make up, etccccc.
I love a big bow! The first time I was brave enough to do with was in NYC.
polka dots, bows and beautiful corset .... so cute!

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement