Pastel Goth

29. april 2014 at 14:54 | Charlotte Spoiled
Pastel Goth, je velice roztomilý styl ve kterém jsem se vzhlédla hned jak jsem ho poznala. Jde o styl, kdy se "vyznavači" tohoto stylu oblékají do pastelových kombinací s černou. A je to styl super kombinace roztomilých věcí a strašidelných věcí. Možná proto jsem si tenhle styl oblíbila. :D
Když bych začla tím jak příznivci tohoto stylu vypadají od hlavy až k patě. Typickými vlasy pro tento styl jsou buďto černé, nebo platinové blond (až bílé), a nebo jak už jsem zmiňovala pastelové barvy, to znamená levandulová, mátová, nebesky modrá, zelenkavá, taková ta dětská světlounce růžová, a nebo různé kombinace takových barev. Vlasy mohou mít rovné, nebo zvlněné. Hlavní je, že musí být s velkým objemem to znamená velké, to se dá skvěle hrabě udělat příčesky a nebo natupírováním a hlavně dlouhé. Jak už jsem řekla, jestli nemáte objemné nebo dlouhé vlasy, můžete dosáhnout výsledku s prodlužováním vlasů, i tak se dají vlastní vlasy prohustit. Když vezmeme doplňky do vlasů, tak jsou jimi většinou sponky ve tvaru kostí, lebek, různých hnát, křížů a podobně.


S make-upem je to tak, že je kůže většinou matná, světlá. Většinou se malují černé linky nahoru a pod oko bílé, mezi pastel goth je to velmi oblíbené. Používají se však samozdřejmně i opět pastelové stíny. Na oči je potřeba se hodně zaměřit, hlavně v případě řas. Řasy by měli být hodně výrazné, nejlépe umělé a nebo by jste aspoň měli používat řasenku, která je vážně těžká, vtom případě je hodně hustá a vaše řasy se prohustí, zdelší a bude to mít stejný efekt. Velice oblíbené jsou tmavé rtěnky i neobvyklých barev jako je fialová, vínová a černá. Když jde o tvářenky rozhodně se v tomhle stylu používají, hlavně ty růžové, ty vždycky působí roztomileji, než mnohé jiné. Naprosto s nedoporučují však takové ty přírodní odstíny, ty nude odstíny a bronzery, protože to v tomhle stylu prostě nenajdete. Když se přesunu k oblečení,

Pastel Goth oblečení vypadá asi následovně jde o oblečení, které je v pastelových barvách, s potiskem různých křížů, lebek, všimla jsem si že velmi oblíbené jsou také legíny s potiskem kostí, a různé věci s jednorožci. Nosí se všechno možné, od různých triček, blůzek, sukní, dlouhých triček, maxi sukní, džínsových a kožených vest a bund až po barevné šortky, legíny. A také Krajky jsou správnou volbou. Jen je škoda, že u nás, je vážně málo míst, kde pastel goth módu sehnat. Hodně se v tomhle stylu dá vidět mnoho silonek, podkolenek a hlavně podvazků, k tomuhle stylu to prostě patří. Když jde o boty, jde většinou o boty s velkými podpatky, nejlépe platformou. Většinou jsou to boty na styl creepers a podobných. Většinou jsou to prostě boty, které mají vysokou podrážku, podrážku vyšší než u normálních obyčejných bot.
Z pohledu doplňků je to asi následovné. Šperky jsou většinou preferované krátké než dlouhé, většinou se jedná o takové ty obojky. Pak jsou jako doplňky oblíbené různé mašličky, doplňky s očima, Kosti do vlasů, čelenky s květinami a hroty. V tomhle stylu narozdíl od jiných alternativních stylů nejsou příliš doporučovány piercingy a tetování. Není to doporučováno, protože se k tomuto roztomilejšímu stylu prostě nehodí. Ale elegantní tetování nebo piercing na tváři můžou být v začleněny do vzhledu bez problémů. Pastel goth hudebními žánry jsou Indie rock, Gothic rock, Alternativní rock, industrial metal, a postgrunge. Spousta vyznavačů stylu, má založený TUMBLR (nebo mají blog), většina používá pravidelně, a sdílí své myšlenky, fotky, názory a podobně. Vždy jsou zdvořilí. Většina je Stydlivá, zdvořilá a roztomilá. Nesnaží se být zastrašující a vždy myslí na to, jak se chová a jestli se chová správně.
pastel goth is just so pretttyyy.
pink pastel goth

Pastel goth
pastel goth / nu goth
pastel goth✞


 

2 people judged this article.

Comments

1 Nina Nina | 21. august 2014 at 16:23 | React

Krásné fotky a hezké outfity:) Hlavně ten legínový... mám podobný a moc si ho užívám legíny jsem sehnala tyto a kde je kupuješ ty???
http://www.superleginy.cz/cz/produkt/leginy-skelet.html#content

2 Madbad Madbad | 24. november 2014 at 16:20 | React

Moc hezký článek..chvílema mi ale přijde že si pleteš Pastel Goth s Lolitou...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement