Charlotte Spoiled

22. april 2014 at 16:25 | Charlotte Spoiled |  Admins

PROFIL

Jméno: Karolína
Přezdívka: Charlotte Spoiled
Věk: 17
Bydliště: Kolín (okolí)
Něco o mě: Ahoj, jsem další, novou spoluadminkou. Najdete mě tu pod přezdívkou Charlotte, nebo Charlotte Spoiled. Jsem v tuto chvíli ještě 17-ti letá slečna z vesnice, která se nachází poblíž Kolína. (ano, jsem vesnickej buran!:D) Co se týče mých zájmů a hudby to všechno se tak nějak ve schrnutí můžete dočíst dole. Co se týče scene stylu, zajímám se o něj, ale rozhodně můžu říct, že scene nejsem. Můj život? je to přehnanej stereotyp, a to jsem ten typ člověka co by stále něco podnikal a poznával nové věci, bavil se z maličkostí. Ale v této době, když jsem na střední škole, se mi to příliš nedaří. Ohledně školy, chodím na "uměleckou" školu, prvním rokem.
Oblíbená hudba:Poslouchám kapely jako jsou Black veil brides, Bring me the horizon, Billy talent (moje nejoblíběnější
Zájmy: Mezi moje zájmy patří focení, úprava fotografií, grafika (jen tak z lehka:D),kreslení, vytváření věcí nejlépe těch, které pak můžu nosit. Florbal - moje největší láska! A Když mám volno, volný čas trávím nejčastěji se svým přítelem, přáteli.
Kontakt: -

Fotky:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement