Alternativní Obchody v ČR

8. april 2014 at 15:13 | Lin Vixen
Jelikož já sama jsem dlouho hledala jakékoliv scene/alternativní obchody, a moc jich nebylo, tak jsem se rozhodla, že pro vás najdu solidní české obchody,nebo stránky, kde můžete sehnat alternative věci. Výrobky, doplňky, oblečení, a mnoho dalších. Vybrala jsem buď ty, které jsem sama vyzkoušela, a nebo ty, o kterých je plno kladných hlasů. Snad najdete to,co hledáte;)

Více v c.č


S touto fb stránkou osobní zkušenosti nemám,nicméně je tam plno zajímavých věcí, a s prodávajícími se často dohodnete snáz, než kde jinde. Spousta spokojených zákazníků:)
Tato slečna již má dokonce svou značku, a prodává už strašně dlouho. Její blog je zaměřený na naprosto všechny zajímavé výrobky, vybere si každý. Zejména její doplňky (náušnice,prstýnky,přívěsky..) vypadají jak z normálních obchodů, a většinou jsou i levnější. Osobní zkušenosti mám,nejednou, 100% spokojenost. Doporučuju.
Kamenný obchod,nevím jestli je na internetu,ale doporučuju opět,oblečení,šminky,doplňky,100% nejlepší:)
Vím,že je ten obchod v Ostravě v Karolíně a v Avionu, v Praze v Palladiu,nebo na Hlavním nádraží, nebo také v Arkádách:) Odkaz je ale na originální americkou stránku:))
Nízké ceny, rychlé dodání, perfektní a originální věci, co jinde moc nenajdete :)
Internetová stránka, celkem dost populární. Relativně nízké ceny, zboží přišlo vždy v čas, žádné problémy.
Internetový obchod, speciální jen na podkolenky tohoto typu, jinak při sezónních akcích najdete i jiné zboží, například kšiltovky, kulichy apod. Vlastní zkušenost, žádné problémy. Zboží přišlo do 3 dnů. Doporučuju.
Internetový eshop, od 1. října jako kamenný obchod v Brně. Spousta kladných ohlasů, široký výběr, sama jsem si s kamarádkou objednávala, všechno přišlo včas i přes svátky.
Alternativní internetový obchod, po ČR zdarma poštovné. Neobjednávala jsem nic, ale ohlasy jsou kladné.
Odkaz na oficiální stránku (můžete najít i na FB, stejný název), kamenný obchod v Ostravě. Urban značka, potisky a kvalita triček, mikin a všeho ostaního je zkrátka dokonalá. Jsem stálým zákazníkem :3
Osobní zkušenost nemám, ale velmi se mi tato značka líbí.
Opět nemám osobní zkušenosti, ale chystám se na nákup brzy:D
Myslím, že tuto značku všichni známe, je velmi typická svými výrobky. :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama